Місто наступний матч

Район наступний матч

Архів

Чемпіонат Васильківського району з футболу 2015
Print
14-й тур 04-05-2015 00:00 Новоселиця 6 : 0 Ковалівка

6-й тур 04-05-2015 12:00 ФК Глева 6 : 0 Сокіл-Багрин

10-й тур 04-05-2015 12:00 Іванковичі 3 : 5 Зелений Бір
  04-05-2015 15:00 Салтік-2 4 : 2 Епіцентр
  04-05-2015 15:00 Металург 2 : 1 Плиска
  04-05-2015 16:00 Мельниця 5 : 2 Динамо

9-й тур 09-05-2015 10:00 Зелений Бір 2 : 1 Багрин

8-й тур 09-05-2015 16:00 Салтік-2 5 : 3 ФК Глева

9-й тур 09-05-2015 16:00 Олімп 0 : 3 Металург
  09-05-2015 16:00 Плиска 0 : 0 Іванковичі

12-й тур 11-05-2015 12:00 Ковалівка 2 : 3 Епіцентр

8-й тур 11-05-2015 14:00 Зеніт 0 : 4 Новоселиця

2-й тур 11-05-2015 15:00 Динамо 4 : 3 Фенікс

4-й тур 11-05-2015 15:00 Сокіл-Багрин 4 : 4 Мельниця

1-й тур 16-05-2015 12:00 Іванковичі 8 : 2 Сокіл-Багрин
  16-05-2015 12:00 Новоселиця 4 : 1 Динамо
  16-05-2015 13:00 Ковалівка 2 : 7 Олімп
  16-05-2015 13:00 Зелений Бір 3 : 4 Салтік-2
  16-05-2015 14:00 Багрин 1 : 4 ФК Глева
  16-05-2015 16:00 Плиска 2 : 1 Епіцентр
  16-05-2015 16:00 Металург 1 : 0 Мельниця
  16-05-2015 18:00 Фенікс 6 : 1 Зеніт

2-й тур 23-05-2015 10:00 ФК Глева 2 : 3 Іванковичі
  23-05-2015 11:00 Новоселиця 1 : 5 Олімп
  23-05-2015 12:00 Епіцентр 1 : 2 Зелений Бір
  23-05-2015 12:00 Ковалівка 1 : 1 Плиска
  23-05-2015 16:00 Сокіл-Багрин 4 : 2 Металург
  23-05-2015 17:00 Салтік-2 5 : 0 Багрин
  23-05-2015 18:00 Зеніт 3 : 5 Мельниця

3-й тур 30-05-2015 00:00 Зелений Бір 5 : 0 Ковалівка
  30-05-2015 00:00 Олімп 3 : 2 Динамо
  30-05-2015 00:00 Іванковичі 6 : 2 Салтік-2
  30-05-2015 00:00 Зеніт 1 : 1 Сокіл-Багрин
  30-05-2015 00:00 Багрин 7 : 2 Епіцентр
  30-05-2015 00:00 Плиска 2 : 3 Новоселиця
  30-05-2015 00:00 Мельниця 3 : 3 Фенікс
  30-05-2015 18:00 Металург 1 : 0 ФК Глева

4-й тур 01-06-2015 00:00 Динамо 3 : 2 Плиска
  01-06-2015 00:00 Ковалівка 1 : 10 Багрин
  01-06-2015 00:00 Епіцентр 2 : 1 Іванковичі
  01-06-2015 00:00 Новоселиця 1 : 3 Зелений Бір
  01-06-2015 00:00 Олімп 3 : 2 Фенікс
  01-06-2015 00:00 Салтік-2 6 : 0 Металург
  01-06-2015 18:00 ФК Глева 0 : 0 Зеніт

5-й тур 06-06-2015 00:00 Металург 1 : 2 Епіцентр
  06-06-2015 00:00 Зелений Бір 5 : 1 Динамо
  06-06-2015 00:00 Іванковичі 7 : 0 Ковалівка
  06-06-2015 00:00 Фенікс 3 : 3 Сокіл-Багрин
  06-06-2015 00:00 Зеніт 3 : 0 Салтік-2
  06-06-2015 00:00 Плиска 0 : 3 Олімп
  06-06-2015 00:00 Багрин 4 : 5 Новоселиця
  06-06-2015 12:00 Мельниця 6 : 2 ФК Глева

6-й тур 13-06-2015 00:00 Салтік-2 5 : 0 Мельниця
  13-06-2015 00:00 Ковалівка 5 : 0 Металург
  13-06-2015 00:00 Динамо 0 : 5 Багрин
  13-06-2015 00:00 Плиска 3 : 2 Фенікс
  13-06-2015 00:00 Епіцентр 3 : 1 Зеніт
  13-06-2015 00:00 Олімп 1 : 2 Зелений Бір
  13-06-2015 00:00 Новоселиця 0 : 2 Іванковичі

7-й тур 20-06-2015 00:00 Багрин 2 : 4 Олімп
  20-06-2015 00:00 Новоселиця 2 : 0 Металург
  20-06-2015 00:00 Мельниця 2 : 1 Епіцентр
  20-06-2015 00:00 Іванковичі 6 : 1 Динамо
  20-06-2015 00:00 Зелений Бір 4 : 3 Плиска
  20-06-2015 00:00 Ковалівка 3 : 4 Зеніт
  20-06-2015 00:00 Сокіл-Багрин 0 : 3 Салтік-2
  20-06-2015 19:00 Фенікс 5 : 3 ФК Глева

8-й тур 27-06-2015 00:00 Іванковичі 1 : 2 Олімп
  27-06-2015 00:00 Фенікс 1 : 3 Зелений Бір
  27-06-2015 00:00 Мельниця 2 : 0 Ковалівка
  27-06-2015 00:00 Плиска 3 : 0 Багрин
  27-06-2015 00:00 Металург 1 : 2 Динамо
  27-06-2015 00:00 Епіцентр 3 : 0 Сокіл-Багрин

15-й тур 29-06-2015 00:00 Металург 5 : 0 Зеніт
  29-06-2015 00:00 Багрин 3 : 0 Сокіл-Багрин
  29-06-2015 00:00 Динамо 3 : 3 Ковалівка
  29-06-2015 00:00 Плиска 2 : 2 Салтік-2
  29-06-2015 00:00 Іванковичі 2 : 1 Мельниця
  29-06-2015 00:00 Фенікс 1 : 1 Новоселиця
  29-06-2015 00:00 Олімп 4 : 0 Епіцентр
  29-06-2015 18:00 Зелений Бір 2 : 2 ФК Глева

9-й тур 04-07-2015 00:00 Сокіл-Багрин 6 : 4 Ковалівка
  04-07-2015 00:00 Новоселиця 2 : 2 Мельниця
  04-07-2015 00:00 Фенікс 4 : 0 Салтік-2
  04-07-2015 00:00 Динамо 1 : 1 Зеніт
  04-07-2015 19:00 ФК Глева 3 : 0 Епіцентр

10-й тур 11-07-2015 00:00 Багрин 1 : 4 Фенікс
  11-07-2015 00:00 Сокіл-Багрин 1 : 11 Новоселиця
  11-07-2015 00:00 Зеніт 1 : 3 Олімп

13-й тур 11-07-2015 00:00 Зелений Бір 4 : 1 Мельниця

10-й тур 11-07-2015 18:00 Ковалівка 0 : 5 ФК Глева

11-й тур 18-07-2015 00:00 Епіцентр 1 : 3 Фенікс
  18-07-2015 00:00 Багрин 3 : 2 Іванковичі
  18-07-2015 00:00 Плиска 1 : 2 Зеніт
  18-07-2015 00:00 Ковалівка 1 : 4 Салтік-2
  18-07-2015 00:00 Динамо 5 : 3 Сокіл-Багрин
  18-07-2015 00:00 Зелений Бір 0 : 0 Металург
  18-07-2015 00:00 Олімп 4 : 0 Мельниця
  18-07-2015 15:00 ФК Глева 0 : 1 Новоселиця

12-й тур 19-07-2015 00:00 Фенікс 5 : 2 Іванковичі
  19-07-2015 00:00 ФК Глева 3 : 0 Динамо
  19-07-2015 00:00 Металург 2 : 1 Багрин
  19-07-2015 00:00 Мельниця 2 : 0 Плиска
  19-07-2015 00:00 Салтік-2 2 : 2 Новоселиця
  19-07-2015 00:00 Сокіл-Багрин 0 : 3 Олімп
  19-07-2015 00:00 Зеніт 3 : 0 Зелений Бір

13-й тур 25-07-2015 00:00 Новоселиця 3 : 1 Епіцентр
  25-07-2015 00:00 Багрин 2 : 5 Зеніт
  25-07-2015 00:00 Плиска 3 : 0 Сокіл-Багрин
  25-07-2015 00:00 Фенікс 3 : 0 Ковалівка
  25-07-2015 00:00 Динамо 0 : 0 Салтік-2
  25-07-2015 18:00 Олімп 2 : 0 ФК Глева

14-й тур 26-07-2015 00:00 Сокіл-Багрин 0 : 3 Зелений Бір
  26-07-2015 00:00 Металург 0 : 3 Фенікс
  26-07-2015 00:00 Зеніт 4 : 0 Іванковичі
  26-07-2015 00:00 Епіцентр 2 : 0 Динамо
  26-07-2015 00:00 Мельниця 4 : 1 Багрин
  26-07-2015 19:00 ФК Глева 5 : 0 Плиска

13-й тур 01-08-2015 00:00 Іванковичі 3 : 1 Металург

14-й тур 02-08-2015 00:00 Салтік-2 5 : 0 Олімп

16 тур 15-08-2015 00:00 Мельниця 3 : 2 Металург
  15-08-2015 00:00 Олімп 6 : 2 Ковалівка
  15-08-2015 00:00 Салтік-2 1 : 2 Зелений Бір
  15-08-2015 00:00 Зеніт 5 : 1 Фенікс
  15-08-2015 00:00 Сокіл-Багрин 0 : 1 Іванковичі
  15-08-2015 00:00 Динамо 2 : 2 Новоселиця
  15-08-2015 00:00 Епіцентр 3 : 1 Плиска
  15-08-2015 19:00 ФК Глева 4 : 1 Багрин

17 тур 22-08-2015 00:00 Олімп 1 : 1 Новоселиця
  22-08-2015 00:00 Зелений Бір 4 : 1 Епіцентр
  22-08-2015 00:00 Металург 0 : 0 Сокіл-Багрин
  22-08-2015 00:00 Багрин 2 : 5 Салтік-2
  22-08-2015 00:00 Фенікс 4 : 2 Динамо
  22-08-2015 00:00 Плиска 1 : 1 Ковалівка
  22-08-2015 00:00 Мельниця 3 : 3 Зеніт
  22-08-2015 18:00 Іванковичі 6 : 3 ФК Глева

18-й тур 24-08-2015 00:00 Сокіл-Багрин 3 : 1 Зеніт
  24-08-2015 00:00 Салтік-2 7 : 2 Іванковичі
  24-08-2015 00:00 Новоселиця 5 : 2 Плиска
  24-08-2015 00:00 Епіцентр 1 : 3 Багрин
  24-08-2015 00:00 Фенікс 5 : 1 Мельниця
  24-08-2015 00:00 Динамо 0 : 3 Олімп
  24-08-2015 00:00 Ковалівка 0 : 6 Зелений Бір

19-й тур 29-08-2015 00:00 Плиска 1 : 1 Динамо
  29-08-2015 00:00 Багрин 13 : 1 Ковалівка
  29-08-2015 00:00 Іванковичі 7 : 2 Епіцентр
  29-08-2015 00:00 Зелений Бір 1 : 0 Новоселиця
  29-08-2015 00:00 Фенікс 0 : 2 Олімп
  29-08-2015 00:00 Мельниця 1 : 4 Сокіл-Багрин
  29-08-2015 00:00 Металург 3 : 0 Салтік-2
  29-08-2015 10:00 Зеніт 3 : 1 ФК Глева

20-й тур 05-09-2015 00:00 Епіцентр 4 : 1 Металург
  05-09-2015 00:00 Динамо 2 : 2 Зелений Бір
  05-09-2015 00:00 Ковалівка 2 : 5 Іванковичі
  05-09-2015 00:00 Сокіл-Багрин 6 : 2 Фенікс
  05-09-2015 00:00 Салтік-2 2 : 6 Зеніт
  05-09-2015 00:00 Олімп 4 : 1 Плиска
  05-09-2015 00:00 Новоселиця 4 : 0 Багрин
  05-09-2015 18:00 ФК Глева 5 : 1 Мельниця

21-й тур 12-09-2015 00:00 Зелений Бір 2 : 3 Олімп
  12-09-2015 00:00 Іванковичі 4 : 0 Новоселиця
  12-09-2015 00:00 Мельниця 6 : 4 Салтік-2
  12-09-2015 00:00 Металург 3 : 0 Ковалівка
  12-09-2015 00:00 Фенікс 2 : 1 Плиска
  12-09-2015 00:00 Багрин 2 : 4 Динамо
  12-09-2015 00:00 Сокіл-Багрин 1 : 1 ФК Глева
  12-09-2015 00:00 Зеніт 3 : 0 Епіцентр

22-й тур 19-09-2015 00:00 Зеніт 3 : 0 Ковалівка
  19-09-2015 00:00 Салтік-2 1 : 4 Сокіл-Багрин
  19-09-2015 00:00 Металург 1 : 1 Новоселиця
  19-09-2015 00:00 Олімп 1 : 1 Багрин
  19-09-2015 00:00 Епіцентр 1 : 1 Мельниця
  19-09-2015 00:00 Динамо 2 : 1 Іванковичі
  19-09-2015 00:00 Плиска 3 : 0 Зелений Бір
  19-09-2015 11:00 ФК Глева 2 : 2 Фенікс

23-й тур 26-09-2015 00:00 Багрин 2 : 1 Плиска
  26-09-2015 00:00 Динамо 3 : 2 Металург
  26-09-2015 00:00 Сокіл-Багрин 2 : 2 Епіцентр
  26-09-2015 00:00 Новоселиця 3 : 7 Зеніт
  26-09-2015 00:00 Зелений Бір 7 : 1 Фенікс
  26-09-2015 00:00 Олімп 2 : 1 Іванковичі
  26-09-2015 00:00 ФК Глева 1 : 0 Салтік-2
  26-09-2015 00:00 Мельниця 3 : 0 Ковалівка

24-й тур 03-10-2015 00:00 Мельниця 0 : 1 Новоселиця
  03-10-2015 00:00 Іванковичі 6 : 2 Плиска
  03-10-2015 00:00 Зеніт 3 : 0 Динамо
  03-10-2015 00:00 Салтік-2 0 : 3 Фенікс
  03-10-2015 00:00 Ковалівка 0 : 3 Сокіл-Багрин
  03-10-2015 00:00 Багрин 1 : 5 Зелений Бір
  03-10-2015 00:00 Металург 1 : 5 Олімп
  03-10-2015 10:00 Епіцентр 1 : 0 ФК Глева

25-й тур 10-10-2015 00:00 Зелений Бір 2 : 2 Іванковичі
  10-10-2015 00:00 Олімп 2 : 1 Зеніт
  10-10-2015 00:00 ФК Глева 3 : 0 Ковалівка
  10-10-2015 00:00 Динамо 1 : 4 Мельниця
  10-10-2015 00:00 Фенікс 4 : 1 Багрин
  10-10-2015 00:00 Плиска 2 : 6 Металург
  10-10-2015 00:00 Епіцентр 3 : 0 Салтік-2
  10-10-2015 00:00 Новоселиця 3 : 1 Сокіл-Багрин

30-й тур 14-10-2015 12:00 ФК Глева 2 : 2 Зелений Бір

26-й тур 17-10-2015 00:00 Салтік-2 3 : 0 Ковалівка
  17-10-2015 00:00 Сокіл-Багрин 5 : 1 Динамо
  17-10-2015 00:00 Металург 2 : 0 Зелений Бір
  17-10-2015 00:00 Мельниця 1 : 2 Олімп
  17-10-2015 00:00 Фенікс 5 : 2 Епіцентр
  17-10-2015 00:00 Іванковичі 3 : 5 Багрин
  17-10-2015 00:00 Зеніт 4 : 1 Плиска
  17-10-2015 15:00 Новоселиця 5 : 0 ФК Глева

27-й тур 24-10-2015 00:00 Багрин 4 : 1 Металург
  24-10-2015 00:00 Плиска 0 : 3 Мельниця
  24-10-2015 00:00 Новоселиця 3 : 0 Салтік-2
  24-10-2015 00:00 Олімп 0 : 3 Сокіл-Багрин
  24-10-2015 00:00 Іванковичі 6 : 0 Фенікс
  24-10-2015 00:00 Зелений Бір 1 : 3 Зеніт
  24-10-2015 00:00 Епіцентр 3 : 0 Ковалівка
  24-10-2015 15:00 Динамо 3 : 1 ФК Глева

28-й тур 31-10-2015 00:00 Епіцентр 1 : 4 Новоселиця
  31-10-2015 00:00 ФК Глева 5 : 1 Олімп
  31-10-2015 00:00 Сокіл-Багрин 3 : 2 Плиска
  31-10-2015 00:00 Зеніт 7 : 2 Багрин
  31-10-2015 00:00 Ковалівка 0 : 3 Фенікс
  31-10-2015 00:00 Салтік-2 0 : 3 Динамо
  31-10-2015 00:00 Металург 4 : 2 Іванковичі
  31-10-2015 00:00 Мельниця 0 : 2 Зелений Бір

29-й тур 07-11-2015 00:00 Динамо 7 : 1 Епіцентр
  07-11-2015 00:00 Фенікс 1 : 1 Металург
  07-11-2015 00:00 Багрин 3 : 0 Мельниця
  07-11-2015 00:00 Олімп 3 : 0 Салтік-2
  07-11-2015 00:00 Ковалівка 0 : 3 Новоселиця
  07-11-2015 00:00 Зелений Бір 3 : 1 Сокіл-Багрин
  07-11-2015 00:00 Іванковичі 3 : 0 Зеніт
  07-11-2015 14:00 Плиска 2 : 0 ФК Глева

18-й тур 08-11-2015 14:00 ФК Глева 3 : 0 Металург

30-й тур 14-11-2015 00:00 Мельниця 1 : 1 Іванковичі
  14-11-2015 00:00 Новоселиця 8 : 1 Фенікс
  14-11-2015 00:00 Епіцентр 0 : 2 Олімп
  14-11-2015 00:00 Зеніт 3 : 1 Металург
  14-11-2015 00:00 Сокіл-Багрин 3 : 0 Багрин
  14-11-2015 00:00 Ковалівка 0 : 3 Динамо
  14-11-2015 00:00 Салтік-2 2 : 4 Плиска

Відео

Першість м. Василькова

ФУТБОЛЬНИЙ МАГАЗИН

Чемпіонат м. Василькова

Випадкове фото

Результаты не найдены

Результати матчів Першості

Результати Чемпіонату

Теги



Відеоархів

Посетители

Сейчас 58 гостей онлайн

Авторизация



Designed by Business wordpress themes and freepoker.