Місто наступний матч

Район наступний матч

Архів

Print
1-й тур 12-01-2014 16:00 Зирка 12 : 0 ВК "Центр"
  12-01-2014 16:45 Керамика 9 : 0 Ветеран
  12-01-2014 17:30 ФК Глева 5 : 5 Атлант-9
  12-01-2014 18:15 Альянс 2 : 2 Авангард
  12-01-2014 19:00 ПФУ 4 : 9 Калина
  12-01-2014 19:45 Альянс-2 3 : 5 В.П.С.
  12-01-2014 20:30 Городок 10 : 5 Старт

2-й тур 18-01-2014 16:00 ПФУ 3 : 1 Атлант-9
  18-01-2014 16:45 Альянс-2 3 : 4 Старт
  18-01-2014 17:30 Альянс 3 : 3 В.П.С.
  18-01-2014 18:15 ФК Глева 3 : 2 Авангард
  18-01-2014 19:00 Зирка 9 : 5 Ветеран
  18-01-2014 19:45 Городок 12 : 1 ВК "Центр"
  18-01-2014 20:30 Керамика 6 : 4 Калина

3-й тур 19-01-2014 16:00 Городок 10 : 2 Ветеран
  19-01-2014 16:45 ФК Глева 6 : 3 В.П.С.
  19-01-2014 16:45 Альянс-2 7 : 5 ВК "Центр"
  19-01-2014 17:30 ПФУ 3 : 2 Авангард
  19-01-2014 17:30 Зирка 7 : 1 Калина
  19-01-2014 18:15 Альянс 4 : 5 Старт
  19-01-2014 18:15 Керамика 11 : 2 Атлант-9

4-й тур 25-01-2014 16:00 Альянс 9 : 8 Атлант-9
  25-01-2014 16:45 Зирка 6 : 4 Старт
  25-01-2014 17:30 ПФУ 11 : 3 Ветеран
  25-01-2014 18:15 Керамика 15 : 2 ВК "Центр"
  25-01-2014 19:00 Городок 7 : 1 В.П.С.
  25-01-2014 19:45 ФК Глева 5 : 2 Калина
  25-01-2014 20:30 Альянс-2 5 : 4 Авангард

6-й тур 01-02-2014 16:00 Зирка 12 : 1 Атлант-9
  01-02-2014 16:45 Керамика 3 : 6 Авангард
  01-02-2014 17:30 Альянс-2 8 : 5 Ветеран
  01-02-2014 18:15 Старт 3 : 6 ФК Глева
  01-02-2014 19:00 Альянс 10 : 2 ВК "Центр"
  01-02-2014 19:45 Городок 3 : 2 Калина
  01-02-2014 20:30 ПФУ 5 : 4 В.П.С.

7-й тур 02-02-2014 16:00 Альянс-2 2 : 6 ПФУ
  02-02-2014 16:45 ФК Глева 0 : 2 Зирка
  02-02-2014 17:30 Городок 9 : 5 Альянс
  02-02-2014 18:15 Калина 2 : 6 Авангард
  02-02-2014 19:00 Ветеран 5 : 3 В.П.С.
  02-02-2014 19:45 Керамика 5 : 2 Старт
  02-02-2014 20:30 Атлант-9 5 : 1 ВК "Центр"

8-й тур 08-02-2014 14:00 Атлант-9 1 : 2 Авангард
  08-02-2014 14:45 Городок 6 : 0 Альянс-2
  08-02-2014 15:30 Керамика 6 : 3 ФК Глева
  08-02-2014 16:15 Ветеран 3 : 12 Старт
  08-02-2014 17:00 ПФУ 5 : 2 ВК "Центр"
  08-02-2014 19:30 Зирка 11 : 3 Альянс
  08-02-2014 20:15 Калина 7 : 7 В.П.С.

9--й тур 09-02-2014 16:00 Ветеран 4 : 2 ВК "Центр"
  09-02-2014 16:45 Городок 3 : 3 Авангард
  09-02-2014 17:30 ПФУ 0 : 5 ФК Глева
  09-02-2014 18:15 Атлант-9 1 : 3 В.П.С.
  09-02-2014 19:00 Зирка 15 : 5 Альянс-2
  09-02-2014 19:45 Калина 3 : 3 Старт
  09-02-2014 20:30 Керамика 5 : 3 Альянс

10-й тур 15-02-2014 16:00 Атлант-9 5 : 11 Старт
  15-02-2014 16:45 Керамика 10 : 3 Альянс-2
  15-02-2014 17:30 Зирка 12 : 2 В.П.С.
  15-02-2014 18:15 ПФУ 8 : 1 Альянс
  15-02-2014 19:00 Калина 5 : 2 ВК "Центр"
  15-02-2014 19:45 Ветеран 0 : 2 Авангард
  15-02-2014 20:30 Городок 10 : 0 ФК Глева

11-й тур 16-02-2014 16:00 В.П.С. 3 : 7 Старт
  16-02-2014 16:45 Альянс 7 : 2 Альянс-2
  16-02-2014 17:30 ФК Глева 13 : 4 Ветеран
  16-02-2014 18:15 Калина 10 : 3 Атлант-9
  16-02-2014 19:00 Городок 2 : 4 ПФУ
  16-02-2014 19:45 Керамика 4 : 4 Зирка
  16-02-2014 20:30 Авангард 4 : 2 ВК "Центр"

12-й тур 01-03-2014 16:00 Атлант-9 6 : 5 Ветеран
  01-03-2014 16:45 ВК "Центр" 3 : 4 В.П.С.
  01-03-2014 17:30 Старт 5 : 2 Авангард
  01-03-2014 18:15 Зирка 5 : 4 ПФУ
  01-03-2014 19:00 Городок 0 : 1 Керамика
  01-03-2014 19:45 ФК Глева 5 : 2 Альянс-2
  01-03-2014 20:30 Альянс 4 : 6 Калина

13-й тур 02-03-2014 16:00 Альянс-2 5 : 4 Атлант-9
  02-03-2014 16:45 Калина 6 : 3 Ветеран
  02-03-2014 17:30 В.П.С. 2 : 3 Авангард
  02-03-2014 18:15 Керамика 7 : 1 ПФУ
  02-03-2014 19:00 Зирка 3 : 3 Городок
  02-03-2014 19:45 ВК "Центр" 4 : 11 Старт
  02-03-2014 20:30 ФК Глева 4 : 7 Альянс

5-й тур 04-03-2014 19:00 Керамика 8 : 2 В.П.С.
  04-03-2014 19:00 ФК Глева 11 : 2 ВК "Центр"
  04-03-2014 20:30 Зирка 7 : 1 Авангард
  08-03-2014 16:00 Городок 9 : 4 Атлант-9
  08-03-2014 16:45 Альянс-2 4 : 3 Калина
  08-03-2014 17:30 Альянс 13 : 2 Ветеран
  08-03-2014 18:15 ПФУ 5 : 7 Старт

Финал 1-й тур 09-03-2014 16:00 Альянс 7 : 1 ВК "Центр"
  09-03-2014 16:45 Зирка 9 : 3 Калина
  09-03-2014 17:30 Альянс-2 - : - Ветеран
  09-03-2014 18:15 Керамика 4 : 2 Авангард
  09-03-2014 19:00 В.П.С. 3 : 13 Атлант-9
  09-03-2014 19:45 Городок 11 : 4 Старт
  09-03-2014 20:30 ФК Глева 4 : 3 ПФУ

Финал 2-й тур 15-03-2014 16:00 Городок 3 : 0 ПФУ
  15-03-2014 16:45 ФК Глева 4 : 9 Калина
  15-03-2014 17:30 Зирка 8 : 1 Авангард
  15-03-2014 18:15 Керамика 16 : 2 Старт
  15-03-2014 19:00 Альянс 17 : 3 Ветеран
  15-03-2014 19:45 В.П.С. 4 : 2 ВК "Центр"

Финал 3-й тур 16-03-2014 16:00 ВК "Центр" 4 : 1 Ветеран
  16-03-2014 16:45 Зирка 17 : 5 Старт
  16-03-2014 17:30 Керамика 21 : 2 ПФУ
  16-03-2014 18:15 Альянс 3 : 3 Атлант-9
  16-03-2014 19:00 ФК Глева 3 : 1 Авангард
  16-03-2014 19:45 Городок 12 : 3 Калина

Финал 4-й тур 22-03-2014 16:00 Зирка 2 : 1 Керамика
  22-03-2014 16:45 Атлант-9 4 : 6 ВК "Центр"
  22-03-2014 17:30 Городок 4 : 3 ФК Глева
  22-03-2014 18:15 В.П.С. 5 : 2 Ветеран
  22-03-2014 19:00 Авангард 3 : 8 Калина
  22-03-2014 19:45 ПФУ 3 : 9 Старт

Финал 5-й тур 23-03-2014 16:00 Атлант-9 8 : 6 Ветеран
  23-03-2014 16:45 В.П.С. 8 : 5 Альянс
  23-03-2014 17:30 ФК Глева 5 : 5 Старт
  23-03-2014 18:15 ПФУ 4 : 1 Авангард
  25-03-2014 19:00 Городок 9 : 2 Авангард
  25-03-2014 19:45 Керамика 3 : 0 Калина
  25-03-2014 20:30 Зирка 11 : 0 ПФУ

Финал 6-й тур 05-04-2014 16:00 ПФУ 3 : 0 Калина
  05-04-2014 16:45 Городок 3 : 0 Керамика
  05-04-2014 17:30 Зирка 6 : 1 ФК Глева
  05-04-2014 18:15 Старт 0 : 3 Авангард

Финал 7-й тур 06-04-2014 16:00 Старт 3 : 0 Калина
  06-04-2014 16:45 Керамика 0 : 3 ФК Глева
  06-04-2014 17:30 Зирка 0 : 3 Городок

Відео

Першість м. Василькова

Реклама

Чемпіонат м. Василькова

Випадкове фото



Результати матчів Першості

Результати Чемпіонату

Теги



Відеоархів

Он-лайн

Сейчас 143 гостей онлайн

Авторизация



Designed by Business wordpress themes and freepoker.