Архів

Чемпионат города Василькова по футзалу 2013 г.
Print
1 тур 12-01-2013 16:00 Атлант-9 3 : 8 Динамо-2
  12-01-2013 16:45 ФК Глева 13 : 1 Ветеран
  12-01-2013 17:30 Керамика 3 : 0 Альянс
  12-01-2013 18:15 Городок 6 : 3 ПФУ
  12-01-2013 19:00 Барс 0 : 3 Зирка
  12-01-2013 19:45 Олімп 5 : 1 ВК "Центр"
  12-01-2013 20:30 Альянс-2 3 : 2 Застугна

2 тур 13-01-2013 16:00 ПФУ 13 : 2 Искра
  13-01-2013 16:45 Олімп 3 : 5 Атлант-9
  13-01-2013 17:30 ВК "Центр" 4 : 5 Ветеран
  13-01-2013 18:15 Застугна 3 : 10 Керамика
  13-01-2013 19:00 Динамо-2 3 : 3 Альянс-2
  13-01-2013 19:45 ФК Глева 1 : 3 Зирка
  13-01-2013 20:30 Городок 5 : 5 Альянс

3 тур 19-01-2013 16:00 Атлант-9 2 : 3 ВК "Центр"
  19-01-2013 16:45 Городок 11 : 1 Застугна
  19-01-2013 17:30 Ветеран 4 : 10 Зирка
  19-01-2013 18:15 Искра 3 : 9 Альянс
  19-01-2013 19:00 Керамика 8 : 1 Динамо-2
  19-01-2013 19:45 Барс 3 : 11 ПФУ
  19-01-2013 20:30 Альянс-2 3 : 5 Олімп

4 тур 20-01-2013 16:00 Застугна 7 : 15 Искра
  20-01-2013 16:45 Атлант-9 4 : 6 Альянс-2
  20-01-2013 17:30 Динамо-2 1 : 8 Городок
  20-01-2013 18:15 ПФУ 3 : 2 ФК Глева
  20-01-2013 19:00 Барс 3 : 5 Альянс
  20-01-2013 19:45 Олімп 2 : 9 Керамика
  20-01-2013 20:30 ВК "Центр" 2 : 3 Зирка

5 тур 26-01-2013 16:00 Атлант-9 7 : 15 Керамика
  26-01-2013 16:45 Альянс-2 4 : 1 ВК "Центр"
  26-01-2013 17:30 Городок 20 : 1 Олімп
  26-01-2013 18:15 Ветеран 2 : 8 ПФУ
  26-01-2013 19:00 ФК Глева 9 : 2 Альянс
  26-01-2013 19:45 Искра 1 : 14 Динамо-2
  26-01-2013 20:30 Барс 4 : 2 Застугна

6 тур 27-01-2013 16:00 Застугна 1 : 17 ФК Глева
  27-01-2013 16:45 Динамо-2 2 : 2 Барс
  27-01-2013 17:30 Альянс 5 : 5 Ветеран
  27-01-2013 18:15 Атлант-9 2 : 8 Городок
  27-01-2013 19:00 Олімп 1 : 7 Искра
  27-01-2013 19:45 ПФУ 4 : 6 Зирка
  27-01-2013 20:30 Керамика 11 : 4 Альянс-2

8 тур 03-02-2013 16:00 Альянс-2 5 : 1 Искра
  03-02-2013 16:45 ВК "Центр" 3 : 4 ПФУ
  03-02-2013 17:30 Атлант-9 3 : 2 Барс
  03-02-2013 18:15 Застугна 0 : 12 Зирка
  03-02-2013 19:00 Керамика 1 : 10 Городок
  03-02-2013 19:45 Динамо-2 4 : 10 Ветеран
  03-02-2013 20:30 Олімп 3 : 12 ФК Глева

9 тур 09-02-2013 16:00 ФК Глева 5 : 0 Атлант-9
  09-02-2013 16:45 Зирка 2 : 4 Динамо-2
  09-02-2013 17:30 Искра 2 : 16 Керамика
  09-02-2013 18:15 Городок 12 : 3 ВК "Центр"
  09-02-2013 19:00 Ветеран 0 : 6 Олімп
  09-02-2013 19:45 ПФУ 4 : 6 Альянс
  09-02-2013 20:30 Барс 3 : 3 Альянс-2

10 тур 10-02-2013 16:00 Застугна 3 : 4 ПФУ
  10-02-2013 16:45 Атлант-9 2 : 3 Ветеран
  10-02-2013 17:30 Олімп 3 : 4 Зирка
  10-02-2013 18:15 Керамика 12 : 2 Барс
  10-02-2013 19:00 Городок 19 : 1 Искра
  10-02-2013 19:45 ВК "Центр" 1 : 4 Альянс
  10-02-2013 20:30 Альянс-2 3 : 4 ФК Глева

11 тур 16-02-2013 16:00 Зирка 5 : 2 Атлант-9
  16-02-2013 16:45 Керамика 7 : 4 ФК Глева
  16-02-2013 17:30 ПФУ 4 : 2 Динамо-2
  16-02-2013 18:15 Ветеран 3 : 5 Альянс-2
  16-02-2013 19:00 Альянс 6 : 2 Застугна
  16-02-2013 19:45 Городок 12 : 4 Барс
  16-02-2013 20:30 Искра 2 : 2 ВК "Центр"

12 тур 17-02-2013 16:00 Искра 6 : 10 Барс
  17-02-2013 16:45 Олімп 5 : 5 ПФУ
  17-02-2013 17:30 Ветеран 1 : 3 Керамика
  17-02-2013 18:15 Альянс-2 2 : 6 Зирка
  17-02-2013 19:00 Динамо-2 3 : 5 Альянс
  17-02-2013 19:45 Городок 2 : 1 ФК Глева
  17-02-2013 20:30 ВК "Центр" 4 : 3 Застугна

13 тур 23-02-2013 16:00 ПФУ 7 : 4 Атлант-9
  23-02-2013 16:45 Альянс 5 : 4 Олімп
  23-02-2013 17:30 Ветеран 0 : 14 Городок
  23-02-2013 18:15 Барс 3 : 0 ВК "Центр"
  23-02-2013 19:00 Керамика 3 : 6 Зирка
  23-02-2013 19:45 Застугна 5 : 5 Динамо-2
  23-02-2013 20:30 ФК Глева 3 : 0 Искра

14 тур 24-02-2013 16:00 Альянс-2 2 : 6 ПФУ
  24-02-2013 16:45 ФК Глева 13 : 1 Барс
  24-02-2013 17:30 ВК "Центр" 4 : 7 Динамо-2
  24-02-2013 18:15 Искра 4 : 10 Ветеран
  24-02-2013 19:00 Атлант-9 1 : 4 Альянс
  24-02-2013 19:45 Городок 4 : 2 Зирка
  24-02-2013 20:30 Олімп 10 : 13 Застугна

15 тур 02-03-2013 16:00 Застугна 4 : 7 Атлант-9
  02-03-2013 16:45 Ветеран 3 : 7 Барс
  02-03-2013 17:30 Зирка 13 : 3 Искра
  02-03-2013 18:15 Динамо-2 1 : 4 Олімп
  02-03-2013 19:00 ФК Глева 9 : 3 ВК "Центр"
  02-03-2013 19:45 ПФУ 4 : 3 Керамика
  02-03-2013 20:30 Альянс 10 : 2 Альянс-2

7 тур 03-03-2013 16:00 Искра 1 : 12 Атлант-9
  03-03-2013 16:45 Городок 11 : 1 Альянс-2
  03-03-2013 17:30 ФК Глева 5 : 2 Динамо-2
  03-03-2013 18:15 Барс 3 : 7 Олімп
  03-03-2013 19:00 Ветеран 6 : 6 Застугна
  03-03-2013 19:45 Керамика 12 : 1 ВК "Центр"
  03-03-2013 20:30 Зирка 10 : 5 Альянс

Финал 1 тур 09-03-2013 16:00 Городок 2 : 6 Зирка
  09-03-2013 16:45 Керамика 5 : 4 ПФУ
  09-03-2013 17:30 Атлант-9 6 : 5 Искра
  09-03-2013 18:15 Ветеран 6 : 7 ВК "Центр"
  09-03-2013 19:00 ФК Глева 9 : 3 Альянс
  09-03-2013 19:45 Динамо-2 3 : 1 Застугна
  09-03-2013 20:30 Альянс-2 4 : 2 Олімп

Финал 2 тур 10-03-2013 16:00 Атлант-9 8 : 3 ВК "Центр"
  10-03-2013 16:45 Зирка 5 : 3 Альянс-2
  10-03-2013 17:30 ПФУ 4 : 5 ФК Глева
  10-03-2013 18:15 Ветеран 11 : 0 Искра
  10-03-2013 19:00 Барс 6 : 1 Застугна
  10-03-2013 19:45 Городок 5 : 2 Олімп
  10-03-2013 20:30 Керамика 5 : 4 Альянс

Финал 3 тур 16-03-2013 16:00 Динамо-2 3 : 4 Атлант-9
  16-03-2013 16:45 ФК Глева 4 : 6 Олімп
  16-03-2013 17:30 Искра 0 : 13 Застугна
  16-03-2013 18:15 Зирка 5 : 4 Керамика
  16-03-2013 19:00 Барс 4 : 5 Ветеран
  16-03-2013 19:45 Альянс 4 : 7 Альянс-2
  16-03-2013 20:30 Городок 4 : 3 ПФУ

Финал 4 тур 17-03-2013 16:00 Городок 7 : 0 Альянс-2
  17-03-2013 16:45 ВК "Центр" 3 : 0 Искра
  17-03-2013 17:30 ПФУ 8 : 2 Олімп
  17-03-2013 18:15 Зирка 5 : 2 Альянс
  17-03-2013 19:00 Ветеран 1 : 3 Атлант-9
  17-03-2013 19:45 Керамика 1 : 1 ФК Глева
  17-03-2013 20:30 Динамо-2 5 : 7 Барс

Финал 5 тур 23-03-2013 16:00 Барс 3 : 0 Искра
  23-03-2013 16:45 ПФУ 6 : 5 Альянс
  23-03-2013 17:30 Ветеран 5 : 10 Застугна
  23-03-2013 18:15 Городок 5 : 2 ФК Глева
  23-03-2013 19:00 Динамо-2 1 : 2 ВК "Центр"
  23-03-2013 19:45 Керамика 3 : 0 Альянс-2
  23-03-2013 20:30 Зирка 14 : 4 Олімп

Финал 6 тур 24-03-2013 16:00 ФК Глева 2 : 2 Альянс-2
  24-03-2013 16:45 Динамо-2 3 : 4 Ветеран
  24-03-2013 17:30 Барс 5 : 9 Атлант-9
  24-03-2013 18:15 Альянс 3 : 2 Олімп
  24-03-2013 19:00 Городок 8 : 5 Керамика
  24-03-2013 19:45 Зирка 3 : 2 ПФУ
  24-03-2013 20:30 ВК "Центр" 4 : 5 Застугна

Финал 7 тур 30-03-2013 16:00 Атлант-9 7 : 2 Застугна
  30-03-2013 16:45 ПФУ 5 : 2 Альянс-2
  30-03-2013 17:30 Динамо-2 9 : 7 Искра
  30-03-2013 18:15 Барс 1 : 3 ВК "Центр"
  30-03-2013 19:00 Городок 9 : 1 Альянс
  31-03-2013 16:00 Зирка 5 : 5 ФК Глева
  31-03-2013 16:45 Керамика 16 : 3 Олімп

Відео

ФУТБОЛЬНИЙ МАГАЗИН

Результати матчів Першості

Результати Чемпіонату

Теги



Відеоархів

Посетители

Сейчас 130 гостей онлайн

Авторизация



Designed by Business wordpress themes and freepoker.