Місто наступний матч

Район наступний матч

Архів

Чемпионат города Василькова по футзалу 2013 г.
Print
1 тур 12-01-2013 16:00 Атлант-9 3 : 8 Динамо-2
  12-01-2013 16:45 ФК Глева 13 : 1 Ветеран
  12-01-2013 17:30 Керамика 3 : 0 Альянс
  12-01-2013 18:15 Городок 6 : 3 ПФУ
  12-01-2013 19:00 Барс 0 : 3 Зирка
  12-01-2013 19:45 Олімп 5 : 1 ВК "Центр"
  12-01-2013 20:30 Альянс-2 3 : 2 Застугна

2 тур 13-01-2013 16:00 ПФУ 13 : 2 Искра
  13-01-2013 16:45 Олімп 3 : 5 Атлант-9
  13-01-2013 17:30 ВК "Центр" 4 : 5 Ветеран
  13-01-2013 18:15 Застугна 3 : 10 Керамика
  13-01-2013 19:00 Динамо-2 3 : 3 Альянс-2
  13-01-2013 19:45 ФК Глева 1 : 3 Зирка
  13-01-2013 20:30 Городок 5 : 5 Альянс

3 тур 19-01-2013 16:00 Атлант-9 2 : 3 ВК "Центр"
  19-01-2013 16:45 Городок 11 : 1 Застугна
  19-01-2013 17:30 Ветеран 4 : 10 Зирка
  19-01-2013 18:15 Искра 3 : 9 Альянс
  19-01-2013 19:00 Керамика 8 : 1 Динамо-2
  19-01-2013 19:45 Барс 3 : 11 ПФУ
  19-01-2013 20:30 Альянс-2 3 : 5 Олімп

4 тур 20-01-2013 16:00 Застугна 7 : 15 Искра
  20-01-2013 16:45 Атлант-9 4 : 6 Альянс-2
  20-01-2013 17:30 Динамо-2 1 : 8 Городок
  20-01-2013 18:15 ПФУ 3 : 2 ФК Глева
  20-01-2013 19:00 Барс 3 : 5 Альянс
  20-01-2013 19:45 Олімп 2 : 9 Керамика
  20-01-2013 20:30 ВК "Центр" 2 : 3 Зирка

5 тур 26-01-2013 16:00 Атлант-9 7 : 15 Керамика
  26-01-2013 16:45 Альянс-2 4 : 1 ВК "Центр"
  26-01-2013 17:30 Городок 20 : 1 Олімп
  26-01-2013 18:15 Ветеран 2 : 8 ПФУ
  26-01-2013 19:00 ФК Глева 9 : 2 Альянс
  26-01-2013 19:45 Искра 1 : 14 Динамо-2
  26-01-2013 20:30 Барс 4 : 2 Застугна

6 тур 27-01-2013 16:00 Застугна 1 : 17 ФК Глева
  27-01-2013 16:45 Динамо-2 2 : 2 Барс
  27-01-2013 17:30 Альянс 5 : 5 Ветеран
  27-01-2013 18:15 Атлант-9 2 : 8 Городок
  27-01-2013 19:00 Олімп 1 : 7 Искра
  27-01-2013 19:45 ПФУ 4 : 6 Зирка
  27-01-2013 20:30 Керамика 11 : 4 Альянс-2

8 тур 03-02-2013 16:00 Альянс-2 5 : 1 Искра
  03-02-2013 16:45 ВК "Центр" 3 : 4 ПФУ
  03-02-2013 17:30 Атлант-9 3 : 2 Барс
  03-02-2013 18:15 Застугна 0 : 12 Зирка
  03-02-2013 19:00 Керамика 1 : 10 Городок
  03-02-2013 19:45 Динамо-2 4 : 10 Ветеран
  03-02-2013 20:30 Олімп 3 : 12 ФК Глева

9 тур 09-02-2013 16:00 ФК Глева 5 : 0 Атлант-9
  09-02-2013 16:45 Зирка 2 : 4 Динамо-2
  09-02-2013 17:30 Искра 2 : 16 Керамика
  09-02-2013 18:15 Городок 12 : 3 ВК "Центр"
  09-02-2013 19:00 Ветеран 0 : 6 Олімп
  09-02-2013 19:45 ПФУ 4 : 6 Альянс
  09-02-2013 20:30 Барс 3 : 3 Альянс-2

10 тур 10-02-2013 16:00 Застугна 3 : 4 ПФУ
  10-02-2013 16:45 Атлант-9 2 : 3 Ветеран
  10-02-2013 17:30 Олімп 3 : 4 Зирка
  10-02-2013 18:15 Керамика 12 : 2 Барс
  10-02-2013 19:00 Городок 19 : 1 Искра
  10-02-2013 19:45 ВК "Центр" 1 : 4 Альянс
  10-02-2013 20:30 Альянс-2 3 : 4 ФК Глева

11 тур 16-02-2013 16:00 Зирка 5 : 2 Атлант-9
  16-02-2013 16:45 Керамика 7 : 4 ФК Глева
  16-02-2013 17:30 ПФУ 4 : 2 Динамо-2
  16-02-2013 18:15 Ветеран 3 : 5 Альянс-2
  16-02-2013 19:00 Альянс 6 : 2 Застугна
  16-02-2013 19:45 Городок 12 : 4 Барс
  16-02-2013 20:30 Искра 2 : 2 ВК "Центр"

12 тур 17-02-2013 16:00 Искра 6 : 10 Барс
  17-02-2013 16:45 Олімп 5 : 5 ПФУ
  17-02-2013 17:30 Ветеран 1 : 3 Керамика
  17-02-2013 18:15 Альянс-2 2 : 6 Зирка
  17-02-2013 19:00 Динамо-2 3 : 5 Альянс
  17-02-2013 19:45 Городок 2 : 1 ФК Глева
  17-02-2013 20:30 ВК "Центр" 4 : 3 Застугна

13 тур 23-02-2013 16:00 ПФУ 7 : 4 Атлант-9
  23-02-2013 16:45 Альянс 5 : 4 Олімп
  23-02-2013 17:30 Ветеран 0 : 14 Городок
  23-02-2013 18:15 Барс 3 : 0 ВК "Центр"
  23-02-2013 19:00 Керамика 3 : 6 Зирка
  23-02-2013 19:45 Застугна 5 : 5 Динамо-2
  23-02-2013 20:30 ФК Глева 3 : 0 Искра

14 тур 24-02-2013 16:00 Альянс-2 2 : 6 ПФУ
  24-02-2013 16:45 ФК Глева 13 : 1 Барс
  24-02-2013 17:30 ВК "Центр" 4 : 7 Динамо-2
  24-02-2013 18:15 Искра 4 : 10 Ветеран
  24-02-2013 19:00 Атлант-9 1 : 4 Альянс
  24-02-2013 19:45 Городок 4 : 2 Зирка
  24-02-2013 20:30 Олімп 10 : 13 Застугна

15 тур 02-03-2013 16:00 Застугна 4 : 7 Атлант-9
  02-03-2013 16:45 Ветеран 3 : 7 Барс
  02-03-2013 17:30 Зирка 13 : 3 Искра
  02-03-2013 18:15 Динамо-2 1 : 4 Олімп
  02-03-2013 19:00 ФК Глева 9 : 3 ВК "Центр"
  02-03-2013 19:45 ПФУ 4 : 3 Керамика
  02-03-2013 20:30 Альянс 10 : 2 Альянс-2

7 тур 03-03-2013 16:00 Искра 1 : 12 Атлант-9
  03-03-2013 16:45 Городок 11 : 1 Альянс-2
  03-03-2013 17:30 ФК Глева 5 : 2 Динамо-2
  03-03-2013 18:15 Барс 3 : 7 Олімп
  03-03-2013 19:00 Ветеран 6 : 6 Застугна
  03-03-2013 19:45 Керамика 12 : 1 ВК "Центр"
  03-03-2013 20:30 Зирка 10 : 5 Альянс

Финал 1 тур 09-03-2013 16:00 Городок 2 : 6 Зирка
  09-03-2013 16:45 Керамика 5 : 4 ПФУ
  09-03-2013 17:30 Атлант-9 6 : 5 Искра
  09-03-2013 18:15 Ветеран 6 : 7 ВК "Центр"
  09-03-2013 19:00 ФК Глева 9 : 3 Альянс
  09-03-2013 19:45 Динамо-2 3 : 1 Застугна
  09-03-2013 20:30 Альянс-2 4 : 2 Олімп

Финал 2 тур 10-03-2013 16:00 Атлант-9 8 : 3 ВК "Центр"
  10-03-2013 16:45 Зирка 5 : 3 Альянс-2
  10-03-2013 17:30 ПФУ 4 : 5 ФК Глева
  10-03-2013 18:15 Ветеран 11 : 0 Искра
  10-03-2013 19:00 Барс 6 : 1 Застугна
  10-03-2013 19:45 Городок 5 : 2 Олімп
  10-03-2013 20:30 Керамика 5 : 4 Альянс

Финал 3 тур 16-03-2013 16:00 Динамо-2 3 : 4 Атлант-9
  16-03-2013 16:45 ФК Глева 4 : 6 Олімп
  16-03-2013 17:30 Искра 0 : 13 Застугна
  16-03-2013 18:15 Зирка 5 : 4 Керамика
  16-03-2013 19:00 Барс 4 : 5 Ветеран
  16-03-2013 19:45 Альянс 4 : 7 Альянс-2
  16-03-2013 20:30 Городок 4 : 3 ПФУ

Финал 4 тур 17-03-2013 16:00 Городок 7 : 0 Альянс-2
  17-03-2013 16:45 ВК "Центр" 3 : 0 Искра
  17-03-2013 17:30 ПФУ 8 : 2 Олімп
  17-03-2013 18:15 Зирка 5 : 2 Альянс
  17-03-2013 19:00 Ветеран 1 : 3 Атлант-9
  17-03-2013 19:45 Керамика 1 : 1 ФК Глева
  17-03-2013 20:30 Динамо-2 5 : 7 Барс

Финал 5 тур 23-03-2013 16:00 Барс 3 : 0 Искра
  23-03-2013 16:45 ПФУ 6 : 5 Альянс
  23-03-2013 17:30 Ветеран 5 : 10 Застугна
  23-03-2013 18:15 Городок 5 : 2 ФК Глева
  23-03-2013 19:00 Динамо-2 1 : 2 ВК "Центр"
  23-03-2013 19:45 Керамика 3 : 0 Альянс-2
  23-03-2013 20:30 Зирка 14 : 4 Олімп

Финал 6 тур 24-03-2013 16:00 ФК Глева 2 : 2 Альянс-2
  24-03-2013 16:45 Динамо-2 3 : 4 Ветеран
  24-03-2013 17:30 Барс 5 : 9 Атлант-9
  24-03-2013 18:15 Альянс 3 : 2 Олімп
  24-03-2013 19:00 Городок 8 : 5 Керамика
  24-03-2013 19:45 Зирка 3 : 2 ПФУ
  24-03-2013 20:30 ВК "Центр" 4 : 5 Застугна

Финал 7 тур 30-03-2013 16:00 Атлант-9 7 : 2 Застугна
  30-03-2013 16:45 ПФУ 5 : 2 Альянс-2
  30-03-2013 17:30 Динамо-2 9 : 7 Искра
  30-03-2013 18:15 Барс 1 : 3 ВК "Центр"
  30-03-2013 19:00 Городок 9 : 1 Альянс
  31-03-2013 16:00 Зирка 5 : 5 ФК Глева
  31-03-2013 16:45 Керамика 16 : 3 Олімп

Відео

Першість м. Василькова

ФУТБОЛЬНИЙ МАГАЗИН

Чемпіонат м. Василькова

Випадкове фото

Результаты не найдены

Результати матчів Першості

Результати Чемпіонату

Теги



Відеоархів

Посетители

Сейчас 79 гостей онлайн

Авторизация



Designed by Business wordpress themes and freepoker.