Місто наступний матч

Район наступний матч

Архів

Новогодний кубок г. Василькова по футзалу 2014
Print
1-й тур 08-11-2014 16:00 Іванковичі 9 : 2 Атлант-9
  08-11-2014 16:45 Тростинка 10 : 4 Глева Молодижна
  08-11-2014 17:30 Освіта 11 : 7 Альянс
  08-11-2014 18:15 Зирка 8 : 2 Зелений Бір
  08-11-2014 19:00 Аякс 3 : 0 Ветеран
  08-11-2014 19:45 Епіцентр 6 : 10 Юність-Форвард
  08-11-2014 20:30 Аванс-ЮНІС 9 : 1 Благодать
  08-11-2014 21:15 Керамика 4 : 5 Багрин

2-й тур 09-11-2014 16:00 Зелений Бір 7 : 10 Освіта
  09-11-2014 16:45 Зирка 4 : 2 В.П.С.
  09-11-2014 17:30 Аякс 3 : 4 Городок
  09-11-2014 18:15 ФК Глева 7 : 2 Атлант-9
  09-11-2014 19:00 Тростинка 2 : 4 Багрин
  09-11-2014 19:45 Авангард 3 : 2 ВК "НАУ"
  09-11-2014 20:30 Благодать 2 : 15 Керамика
  09-11-2014 21:15 Ветеран 6 : 8 Епіцентр

3-й тур 14-11-2014 19:00 Зирка 8 : 6 Освіта

2-й тур 14-11-2014 19:45 Аванс-ЮНІС 5 : 3 Глева Молодижна

1-й тур 14-11-2014 20:30 Авангард 0 : 1 ФК Глева

3-й тур 15-11-2014 16:00 Авангард 4 : 4 Атлант-9
  15-11-2014 16:45 ВК "НАУ" 11 : 7 Іванковичі
  15-11-2014 17:30 Городок 6 : 1 Юність-Форвард
  15-11-2014 18:15 Благодать 2 : 6 Тростинка
  15-11-2014 19:00 Аванс-ЮНІС 0 : 10 Керамика
  15-11-2014 19:45 Глева Молодижна 3 : 12 Багрин
  15-11-2014 20:30 В.П.С. 3 : 6 Альянс
  15-11-2014 21:15 Аякс 6 : 1 Епіцентр

4-й тур 16-11-2014 16:00 Авангард 7 : 0 Іванковичі
  16-11-2014 16:45 Аякс 3 : 3 Юність-Форвард
  16-11-2014 17:30 Керамика 4 : 3 Тростинка
  16-11-2014 18:15 Зирка 8 : 5 Альянс
  16-11-2014 19:00 Аванс-ЮНІС 2 : 4 Багрин
  16-11-2014 19:45 В.П.С. 7 : 0 Зелений Бір
  16-11-2014 20:30 Глева Молодижна 2 : 1 Благодать
  16-11-2014 21:15 ВК "НАУ" 1 : 11 ФК Глева

5-й тур 21-11-2014 19:00 Багрин 7 : 4 Благодать

4-й тур 21-11-2014 19:45 Городок 19 : 1 Ветеран

5-й тур 21-11-2014 20:30 Аванс-ЮНІС 4 : 3 Тростинка
  22-11-2014 16:00 Атлант-9 4 : 5 ВК "НАУ"
  22-11-2014 16:45 Іванковичі 5 : 9 ФК Глева
  22-11-2014 17:30 Керамика 5 : 2 Глева Молодижна
  22-11-2014 18:15 Альянс 10 : 5 Зелений Бір
  22-11-2014 19:00 Освіта 9 : 2 В.П.С.
  22-11-2014 19:45 Епіцентр 4 : 13 Городок
  22-11-2014 20:30 Юність-Форвард 16 : 3 Ветеран

1/4 финала 23-11-2014 16:00 Багрин 5 : 11 Освіта
  23-11-2014 16:45 Зирка 13 : 2 Юність-Форвард
  23-11-2014 17:30 ФК Глева 1 : 2 Керамика
  23-11-2014 18:15 Авангард 4 : 5 Городок

1/2 финала 29-11-2014 16:00 Керамика 4 : 2 Городок
  29-11-2014 16:45 Освіта 7 : 8 Зирка

Финал 29-11-2014 17:30 Керамика 4 : 4 Зирка

Відео

Першість м. Василькова

Реклама

Чемпіонат м. Василькова

Випадкове фото

Результаты не найдены

Результати матчів Першості

Результати Чемпіонату

Теги



Відеоархів

Он-лайн

Сейчас 101 гостей онлайн

Авторизация



Designed by Business wordpress themes and freepoker.