Місто наступний матч

Район наступний матч

Архів

Чемпионат города Василькова по футзалу 2014/2015
Print
1-й тур 13-12-2014 16:00 Атлант-9 3 : 10 Юність-Форвард
  14-12-2014 16:00 ВК "НАУ" 5 : 6 Ветеран
  14-12-2014 16:45 Багрин 3 : 4 ФК Глева
  14-12-2014 17:30 Аякс 4 : 10 Городок

2-й тур 20-12-2014 16:00 Атлант-9 10 : 2 ВК "НАУ"

1-й тур 20-12-2014 16:45 В.П.С. 3 : 2 Аванс-ЮНІС
  20-12-2014 17:30 Освіта 5 : 0 Авангард
  20-12-2014 19:00 Глева Молодижна 4 : 6 Мурик
  20-12-2014 19:45 Альянс 7 : 2 Зелений Бір

2-й тур 20-12-2014 20:30 Аякс 9 : 4 Багрин
  21-12-2014 16:00 Юність-Форвард 4 : 5 Ветеран
  21-12-2014 16:45 Альянс 2 : 3 В.П.С.
  21-12-2014 17:30 Авангард 1 : 9 Керамика
  21-12-2014 18:15 Форвард Ретро 4 : 2 ФК Глева
  21-12-2014 19:00 Зелений Бір 4 : 4 Глева Молодижна
  21-12-2014 19:45 Освіта 2 : 3 Городок
  21-12-2014 20:30 Аванс-ЮНІС 8 : 1 Мурик

3-й тур 26-12-2014 18:00 Юність-Форвард 3 : 3 Альянс
  26-12-2014 20:30 В.П.С. 4 : 3 Глева Молодижна
  26-12-2014 21:15 Мурик 10 : 2 Атлант-9
  28-12-2014 16:00 Городок 9 : 2 Форвард Ретро
  28-12-2014 16:45 ВК "НАУ" 0 : 12 Аванс-ЮНІС
  28-12-2014 17:30 Ветеран 1 : 2 Зелений Бір

4-й тур 28-12-2014 18:15 Глева Молодижна 3 : 4 Юність-Форвард

3-й тур 28-12-2014 19:00 Авангард 2 : 4 ФК Глева
  28-12-2014 19:45 Аякс 2 : 3 Керамика

4-й тур 28-12-2014 20:30 В.П.С. 7 : 3 Мурик

3-й тур 28-12-2014 21:15 Багрин 6 : 4 Освіта

1-й тур 30-12-2014 21:00 Керамика 3 : 2 Форвард Ретро

4-й тур 03-01-2015 16:00 Багрин Молодіжний 2 : 6 Атлант-9
  03-01-2015 16:45 Багрин 6 : 5 Авангард
  03-01-2015 17:30 Зелений Бір 4 : 5 Аванс-ЮНІС
  03-01-2015 19:00 Форвард Ретро 3 : 5 Аякс
  03-01-2015 19:45 ФК Глева 0 : 3 Освіта
  03-01-2015 20:30 Ветеран 2 : 9 Альянс

5-й тур 04-01-2015 16:00 Освіта 5 : 9 Керамика
  04-01-2015 16:45 Зелений Бір 0 : 2 В.П.С.
  04-01-2015 17:30 Мурик 4 : 4 Ветеран
  04-01-2015 18:15 Юність-Форвард 5 : 2 Багрин Молодіжний
  04-01-2015 19:00 Форвард Ретро 3 : 5 Багрин
  04-01-2015 19:45 Альянс 6 : 6 Аванс-ЮНІС
  04-01-2015 20:30 Авангард 3 : 11 Аякс
  04-01-2015 21:15 ВК "НАУ" 4 : 11 Глева Молодижна

6-й тур 10-01-2015 16:45 Атлант-9 0 : 3 Аванс-ЮНІС
  10-01-2015 17:30 Багрин Молодіжний 4 : 1 Глева Молодижна

5-й тур 10-01-2015 18:15 ФК Глева 0 : 3 Городок

6-й тур 10-01-2015 19:00 ВК "НАУ" 2 : 4 Юність-Форвард
  10-01-2015 19:45 В.П.С. 3 : 3 Ветеран
  10-01-2015 20:30 Альянс 15 : 8 Мурик

7-й тур 11-01-2015 16:45 Атлант-9 2 : 6 В.П.С.

6-й тур 11-01-2015 17:30 Форвард Ретро 4 : 3 Освіта

7-й тур 11-01-2015 18:15 Аванс-ЮНІС 3 : 1 Юність-Форвард
  11-01-2015 19:00 Альянс 11 : 7 ВК "НАУ"

6-й тур 11-01-2015 19:45 Городок 11 : 3 Авангард
  11-01-2015 20:30 Керамика 3 : 4 Багрин

7-й тур 11-01-2015 21:15 Зелений Бір 7 : 3 Багрин Молодіжний

8-й тур 17-01-2015 16:45 Атлант-9 3 : 10 Альянс
  17-01-2015 17:30 Багрин Молодіжний 1 : 7 Аванс-ЮНІС
  17-01-2015 19:00 В.П.С. 6 : 4 Юність-Форвард
  17-01-2015 19:45 Зелений Бір 8 : 5 ВК "НАУ"
  17-01-2015 20:30 Глева Молодижна 4 : 1 Ветеран

6-й тур 17-01-2015 21:15 Аякс 4 : 3 ФК Глева

9-й тур 18-01-2015 16:45 Атлант-9 4 : 3 Зелений Бір

7-й тур 18-01-2015 17:30 Аякс 5 : 4 Освіта

9-й тур 18-01-2015 18:15 Ветеран 6 : 5 Аванс-ЮНІС
  18-01-2015 19:00 Багрин Молодіжний 8 : 1 ВК "НАУ"
  18-01-2015 19:45 Глева Молодижна 1 : 11 Альянс
  18-01-2015 20:30 Юність-Форвард 3 : 0 Мурик

7-й тур 18-01-2015 21:15 Авангард 1 : 5 Форвард Ретро

10-й тур 24-01-2015 16:00 Мурик 8 : 10 Багрин Молодіжний
  24-01-2015 16:45 В.П.С. 3 : 0 ВК "НАУ"

7-й тур 24-01-2015 17:30 Городок 7 : 5 Багрин

10-й тур 24-01-2015 18:15 Зелений Бір 3 : 5 Юність-Форвард
  24-01-2015 19:00 Атлант-9 4 : 7 Глева Молодижна

7-й тур 24-01-2015 19:45 Керамика 7 : 6 ФК Глева

11 тур 25-01-2015 16:00 Ветеран 3 : 4 Атлант-9
  25-01-2015 16:45 В.П.С. 7 : 1 Багрин Молодіжний
  25-01-2015 17:30 Мурик 8 : 7 ВК "НАУ"
  25-01-2015 18:15 Аванс-ЮНІС 3 : 2 Глева Молодижна

6-й тур 25-01-2015 19:00 Керамика 4 : 6 Городок

12 тур 07-02-2015 16:00 Юність-Форвард 2 : 4 Атлант-9

Доигровка 07-02-2015 16:45 Альянс 5 : 2 Багрин Молодіжний
  07-02-2015 17:30 Зелений Бір 2 : 4 Мурик

8-й тур 07-02-2015 18:15 Форвард Ретро 3 : 7 Керамика

12 тур 07-02-2015 19:45 Аванс-ЮНІС 4 : 4 В.П.С.
  08-02-2015 16:45 Зелений Бір 2 : 11 Альянс
  08-02-2015 17:30 Мурик 6 : 6 Глева Молодижна
  08-02-2015 18:15 Городок 4 : 4 Аякс
  08-02-2015 19:00 ФК Глева 3 : 4 Багрин

Доигровка 08-02-2015 19:45 Ветеран 5 : 3 Багрин Молодіжний

13-й тур 14-02-2015 16:00 Атлант-9 1 : 2 Багрин Молодіжний
  14-02-2015 16:45 Аванс-ЮНІС 6 : 3 Мурик
  14-02-2015 17:30 Зелений Бір 2 : 3 Глева Молодижна
  14-02-2015 18:15 Освіта 1 : 4 Городок
  14-02-2015 19:00 Авангард 2 : 4 Керамика
  14-02-2015 19:45 Альянс 7 : 2 В.П.С.
  14-02-2015 20:30 Юність-Форвард 5 : 0 Ветеран

14-й тур 15-02-2015 16:00 Атлант-9 3 : 6 Мурик
  15-02-2015 16:45 Аякс 4 : 5 Багрин
  15-02-2015 17:30 Юність-Форвард 3 : 5 Аванс-ЮНІС
  15-02-2015 18:15 Багрин Молодіжний 2 : 9 Альянс
  15-02-2015 19:00 Авангард 6 : 7 Освіта
  15-02-2015 19:45 В.П.С. 3 : 4 Глева Молодижна
  15-02-2015 20:30 Ветеран 1 : 0 Зелений Бір
  15-02-2015 21:15 Форвард Ретро 3 : 1 ФК Глева

15 тур 21-02-2015 17:30 Багрин Молодіжний 1 : 11 Глева Молодижна
  21-02-2015 18:15 ФК Глева 1 : 2 Освіта
  21-02-2015 19:00 Мурик 2 : 2 В.П.С.
  21-02-2015 19:45 Керамика 5 : 4 Аякс

16 тур 22-02-2015 16:00 Атлант-9 3 : 1 Аванс-ЮНІС
  22-02-2015 16:45 Багрин Молодіжний 3 : 3 Мурик
  22-02-2015 17:30 Юність-Форвард 2 : 8 Глева Молодижна
  22-02-2015 18:15 Альянс 5 : 1 Ветеран
  22-02-2015 19:00 В.П.С. 6 : 1 Зелений Бір
  22-02-2015 19:45 Форвард Ретро 3 : 15 Городок

15 тур 28-02-2015 16:00 Атлант-9 0 : 4 В.П.С.
  28-02-2015 16:45 Альянс 4 : 2 Юність-Форвард

16 тур 28-02-2015 17:30 Багрин 2 : 0 Авангард

15 тур 28-02-2015 18:15 Аванс-ЮНІС 7 : 1 Зелений Бір

17 тур 28-02-2015 19:45 Аякс 7 : 1 Форвард Ретро

15 тур 28-02-2015 20:30 Ветеран 3 : 17 Мурик

17 тур 01-03-2015 16:00 Багрин Молодіжний 7 : 4 Юність-Форвард
  01-03-2015 16:45 Атлант-9 4 : 1 Ветеран
  01-03-2015 17:30 Альянс 4 : 2 Глева Молодижна
  01-03-2015 18:15 ФК Глева 4 : 5 Авангард

18-й тур 07-03-2015 16:00 Глева Молодижна 5 : 3 Атлант-9
  07-03-2015 16:45 Мурик 4 : 3 Юність-Форвард
  07-03-2015 18:15 Багрин Молодіжний 5 : 2 Зелений Бір
  07-03-2015 19:00 Багрин 2 : 2 Форвард Ретро
  07-03-2015 19:45 Аванс-ЮНІС 4 : 2 Альянс
  07-03-2015 20:30 Ветеран 1 : 4 В.П.С.

19-й тур 09-03-2015 18:00 Альянс 7 : 2 Атлант-9
  09-03-2015 18:45 Аванс-ЮНІС 4 : 1 Багрин Молодіжний
  09-03-2015 19:30 Ветеран 8 : 7 Глева Молодижна

17 тур 09-03-2015 20:15 Освіта 6 : 1 Багрин

19-й тур 09-03-2015 21:00 Юність-Форвард 7 : 4 Зелений Бір

20-й тур 14-03-2015 16:00 Мурик 8 : 1 Зелений Бір
  14-03-2015 16:45 Аякс 3 : 2 Авангард
  14-03-2015 17:30 Глева Молодижна 3 : 5 Аванс-ЮНІС
  14-03-2015 18:15 Городок 9 : 3 ФК Глева
  14-03-2015 19:00 Юність-Форвард 2 : 1 В.П.С.
  14-03-2015 19:45 Керамика 7 : 5 Освіта
  14-03-2015 20:30 Багрин Молодіжний 2 : 0 Ветеран

21-й тур 15-03-2015 16:00 Зелений Бір 3 : 7 Атлант-9
  15-03-2015 16:45 Аванс-ЮНІС 1 : 1 Ветеран
  15-03-2015 17:30 Мурик 1 : 5 Альянс
  15-03-2015 18:15 Освіта 7 : 2 Форвард Ретро
  15-03-2015 19:00 Багрин Молодіжний 0 : 3 В.П.С.
  15-03-2015 19:45 ФК Глева 1 : 4 Аякс
  15-03-2015 20:30 Багрин 2 : 6 Керамика
  15-03-2015 21:15 Авангард 2 : 7 Городок

22-й тур 21-03-2015 18:00 Багрин 1 : 7 Городок
  22-03-2015 16:00 Освіта 0 : 3 Аякс
  22-03-2015 16:45 Городок 0 : 3 Керамика
  22-03-2015 17:30 Форвард Ретро 3 : 0 Авангард
  22-03-2015 18:15 ФК Глева 3 : 0 Керамика

Відео

Першість м. Василькова

Реклама

Чемпіонат м. Василькова

Випадкове фото



Результати матчів Першості

Результати Чемпіонату

Теги



Відеоархів

Он-лайн

Сейчас 112 гостей онлайн

Авторизация



Designed by Business wordpress themes and freepoker.