Архів

Кандидат на посаду Глевахівського селищного голови-Вітюк Василь Вікторович!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.10.2015 16:39

Я, Вітюк Василь Вікторович, живу від народження в селищі Глеваха по вулиці Лісна, 11. Мені 38 років. Батьки мої Вітюк Віктор Васильович та Вітюк Євгенія Євгеніївна оселилися в Глевасі більш як п’ятдесят років тому. Мій Батько працював в інститутах ГОСНИТИ (ВНИИВИД), УНДІМЕСГ, був директором заводу в УНДІМЕСГ, наразі пенсіонер. Моя Мати все своє життя в Глевасі вчителювала, спочатку в Глевахівській середній школі, де також в 1980-1981 роках була директором, потім, будучи пенсіонеркою, приймала учнів вдома; неодноразово була депутатом селищної ради.

Отримав повну середню освіту в Глевахівській середній школі. Здобув кваліфікаційний рівень спеціаліста в Академії податкової служби (м. Ірпінь) та магістра в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого (м. Харків) за спеціальністю правознавство.

Працював на різних посадах за юридичним фахом у різних сферах господарської діяльності, на даний час керую адвокатським об’єднанням. Маю 20 років трудового стажу, з них 7 років державної служби та 10 років адвокатської діяльності.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА:

1. Докласти всіх можливих зусиль задля створення об’єднаної територіальної громади з центром у селищі Глеваха.

2. Провести кадрове оновлення селищної ради.

3. Започаткувати реальне будівництво дитячого садочку з початковою школою в “старій” частині селища, провести ремонт покрівлі в Глевахівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4. Завершити асфальтування та освітлення вулиць, поставити питання облаштування розворотів по автодорозі Е-95.

5. Залучити до розбудови інфраструктури селища реальних інвесторів та забудовників, сприяти створенню нових робочих місць, підтримувати дрібне підприємництво.

6. Вирішити конфлікт між жителями селища та НАН України з приводу спірних земельних ділянок.

7. Забезпечити повернення до земель запасу земельних ділянок, які були незаконно наділені, не використовуються, або самозахоплені без законних підстав, подати на затвердження генеральний план селища та нову нормативно-грошову оцінку землі.

8. Сприяти належному надходженню податків до бюджету селища, забезпечити ефективне, раціональне, справедливе та прозоре витрачання бюджетних коштів, збалансованість у дотриманні інтересів “села”, “масиву” та “нової Глевахи”, врегулювати кризову ситуацію, яка склалася з фінансовим становищем КЖЕП Глевахівської селищної ради.

9. Забезпечити належну фінансову та організаційну підтримку розвитку спорту, культури, освіти, мистецтв, науки.

10. Розпочати упорядкування стадіонів, паркових територій та їх належне оформлення.

11. Сприяти створенню централізованого волонтерського руху та єдиного центру по допомозі учасникам АТО.

 

Обновлено ( 27.10.2015 11:00 )
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Відео

ФУТБОЛЬНИЙ МАГАЗИН

Результати матчів Першості

Результати Чемпіонату

ТегиВідеоархів

Посетители

Сейчас 85 гостей онлайн

АвторизацияDesigned by Business wordpress themes and freepoker.