Архів

Регламент Чемпіонату Васильківського району з футболу 2016!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.08.2016 19:30

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

З ФУТБОЛУ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ

НА 2016 РІК

Васильківська районна федерація футболу 2016 р.

 

Васильківська районна федерація футболу.
Федерація футболу Васильківського району є колективним членом Федерації футболу Київської області. 
Свою діяльність, організацію та проведення змагань здійснює згідно Статуту, Регламенту, Дисциплінарного кодексу ВРФФ, Статуту, Регламенту, Дисциплінарного кодексу КОФФ, керівних документів ФФУ.

Мета проведення змагань:
- підвищення розвитку футболу в Васильківському районі та Київській області; 
- зростання його рівня і масовості; 
- популяризації футболу, як засобу фізичного виховання серед населення району; 
- гідного представництва  ВРФФ в обласних та республіканських змаганнях.

Керівництво змаганнями:
Загальне керівництво проведення змагань покладається на Районну федерацію футболу (далі – Федерація) 
Безпосереднє проведення і організація всіх районних змагань покладається на Виконком районної федерації футболу (далі – Виконком) та комітет з проведення змагань. 
Всі питання, не урегульовані даним Регламентом вирішує виключно виконком ВРФФ.

Команди – учасниці змагань.
До змагань допускаються колективи фізкультури, футбольні клуби  та представники футбольних осередків Васильківського району. Колективи, які представляють команди, щорічно до початку змагань перераховують на рахунок Районної федерації футболу заявочні членські внески. Розмір внесків визначає Виконком.

Строки та умови проведення змагань.
Чемпіонат району проводиться у 2- кола за круговою системою (гра вдома та на виїзді, система „весна – осінь”). За перемогу нараховується 3 очки, нічия - 1 очко, поразка – 0 очок. У випадку неявки команди з неповажної причини їй зараховується поразка з результатом „0:3” та знімаються 3 очки.
Місця команд по закінченню змагань визначається з найбільшою кількістю очок, набраних в усіх матчах. 
При однаковій кількості очок, у випадку, коли вирішується доля 1-го місця, призначається додатковий матч або турнір (у випадку, коли претендентів на 1- місце  більше двох). Умови, місце і час проведення додаткового матчу (турніру) вирішує Виконком. 
У всіх інших випадках, коли команди набирають однакову кількість очок, послідовність розташування команд у турнірній таблиці визначається за такими критеріями: 
1) за найкращими показниками в іграх між спірними командами: 
а) за найбільшою кількістю очок, набраних між собою; 
б) за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів між собою; 
в) за більшою кількістю забитих м’ячів на чужому полі; 
2) за найбільшою кількістю перемог; 
3)за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у всіх іграх; 
4) за більшою кількістю забитих м’ячів, забитих у всіх іграх; 
5)за більшою кількістю м’ячів, забитих на чужих полях у всіх іграх; 
6) за жеребом. 
Змагання проводяться згідно Правил гри в футбол. 
Тривалість гри -2 тайми по 45хв. 
В кожній команді дозволяється, в процесі гри, заміна 7 футболістів. Заміна гравця проводиться при наявності заявочних документів (заявочного аркушу та квитка учасника чемпіонату) і перевірку їх може зробити представник суперника при виході гравця на поле. Зворотна заміна гравців не дозволяється. 
При виключенні команди із Чемпіонату, яка не зіграла 50% ігор, результати ігор, які були отримані з її участю, анулюються. Якщо команда провела 50% зустрічей і більше та припинила виступи, то подальшим її суперникам зараховується перемога з результатом „3:0”. 
Ігри чемпіонату, як правило, проводяться по суботах і неділях. Час проведення матчу визначає – господар між 11:00 та 18:00 годиною. Перенесення гри з поважної причини проводиться за обопільною згодою суперників і узгодженню із Виконкомом не пізніше, ніж за два тижні до визначеного календарем терміну. Поважною причиною може бути участь команди в змаганнях вищого рангу, збіг дати проведення кубкового  та календарного матчу, участь більше 3 членів однієї із команд в збірних командах різного рівня, одруження члена команди
В інших випадках питання перенесення ігор вирішується виключно Виконкомом не залежно від домовленості команд. Запізнення на гру не дозволяється. За 15 хв. до початку матчу обидва його учасники повинні надати головному арбітру заповнений протокол. Головний арбітр повинен розпочати матч згідно з встановленим часом. 
В разі запізнення на гру „гостей” (і тільки „гостей”) за поважної причини – аварія на дорозі, поломка автобуса, „пробка” на переїзді або на трасі – рішення „почати гру – не почати” приймає головний арбітр, керуючись об’єктивними обставинами. 
Якщо за рішенням арбітра таких обставин немає, команді, яка запізнилась зараховується поразка „0:3”. 
Якщо такий факт відбувся, „запізнившийся” повинен після закінчення матчу надати головному арбітру детальне пояснення причини запізнення, яке головний арбітр разом з протоколом матчу та своїм рапортом по факту подає до виконкому для прийняття рішення. 
Матчі трьох останніх турів кола всіх ліг не переносяться, а перенесені ігри повинні бути зіграні за три тури до закінчення кола за домовленістю сторін. Якщо такої домовленості не має, то термін проведення цих матчів встановлює виконком ВРФФ. 
Календар всіх футбольних змагань сезону розробляється та затверджується виконкомом ВРФФ. 
Якщо команда знялась з першості, заявочні членські внески не повертаються. 
Команди, які посіли перші та другі місця в другій лізі, переходять на наступний сезон грати в першу лігуа команди, які посіли перші та другі місця в першій лізі, переходять на наступний сезон грати в вищу лігу,гравці цих команд не мають права залишати ці команди та грати за будь-яку іншу протягом наступного чемпіонату. В разі відмови виконати цю норму Регламента, команда першої ліги автоматично переводиться в другу лігу.

Всі додатки є невід’ємною частиною Регламенту.

Порядок оформлення команд – учасниць.
До участі в Чемпіонаті та Кубку Васильківського району з футболу допускаються особи, які самі або батьки прописані в районі, або родилися в селищі, селі району. Учасникам чемпіонату Київської області – вища ліга та чемпіонату м. Києва – вища ліга не дозволяється приймати участь в чемпіонаті та першості Васильківського району з футболу, за виключенням тих гравців, які не являються легіонерами для районних змагань.

— У вищій та першій лігах допускається заявка 5 легіонерів, які не приймають участь в чемпіонатах Київської області (вища ліга) та м. Києва(вища ліга) , у другій лізі – заявка легіонерів не дозволяється;

За кожного заявленого легіонера, незалежно від ліги, команда вносить 500 грн. Житель районного центру м. Василькова не є легіонером. Не легіонером також є той, хто зареєстрований в Васильківському районі не менше одного року або має право власності на будинок, квартиру, земельну ділянку, або протягомне менше 5 років без перерви виступав в чемпіонаті району за один і той же клуб. Цей термін в 5 років повинен бути документально підтверджений керівництвом команди, за яку виступає цей гравець. До участі в змаганнях не допускаються футболісти, які приймають участь в будь-яких професіональних чемпіонатах з міні-футболу, футзалу, великого футболу, за виключенням вихідців з Васильківського району за письмовим поданням керівника команди та документальним підтвердженням. В разі виявлення таких гравців, в усіх матчах за їх участю зараховується технічна поразка 0:3.участю команді зараховується поразка „0:3”, а суперникам перемога „3:0” 
До кожної із команд – учасників дозволяється заявляти не більше 30 гравців, які досягли 16 років.

Заявка футболістів дозволяється на сезон, починаючи з розіграшу Кубку. Дозаявка та перезазаявка гравців протягом кола не дозволяється.

Воротар будь-якої команди може бути перезаявлений чи дозаявлений протягом усього чемпіонату. Ця категорія гравця не входить в квоту легіонерів, але він може приймати участь в матчі за свою команду лише як воротар і тільки за одну команду.

Перехід футболістів дозволяється з письмового клопотання, поданого до Виконкому Федерації від керівника команди, за яку хоче виступати і виступав перед цим даний гравець та заявою футболіста, в перерві між першим і другим колом, у вищій лізі між другим та третім колом. За перехід з команди в команду вноситься плата у розмірі 300 грн. на р/р ВРФФ, командою в яку переходить футболіст. 
Гравцям вищої ліги забороняється грати в першій лізі, гравцям вищої та першої ліг – забороняється грати в другій лізі. Гравець, який грає в двох лігах повинен бути заявлений за команду нижчого рангу, як за основну і таких гравців в команді вищого рангу (перша та вища ліги) може бути не більше восьми, які не являються легіонерами.

Будь-яка команда-учасниця чемпіонату Васильківського району з футболу може мати свій фарм-клуб, але тільки в тому випадку, якщо вони представляють один населений пункт або одну сільську чи селищну раду.

Якщо команда другої ліги є фарм-клубом команди першої або вищої ліги, якщо команда першої ліги є фарм-клубом команди вищої ліги, то:

не більше 6 її гравців можуть грати в команді вищої ліги, але вони не є легіонерами;

може грати любий гравець до 18 років, який не є легіонером;

Команда, у якої є фарм-клуб, не має права залучати до свого складу гравців з інших команд району та легіонерів. Ці гравці оформляються заявкою та оформляється квиток учасника. 
Фарм-клуб тієї чи іншої команди оформляється за письмовим поданням обох клубів до початку змагань та затверджується виконкомом ВРФФ.

Порядок оформлення команд-учасниць.

Заявка футболістів-учасників проводиться за паспортами. Відповідальні за заявку — Сучок Павло Анатолійович та Процишин В`ячеслав Зіновійович.
При реєстрації команд до виконкому районної федерації футболу подається: 
- заявка в 2-х примірниках (у віддрукованому вигляді та підписами керівників команд, лікарем та головою сільської (селищної) ради; заявка є одним документом для всіх змагань сезону); 
- заявочні картки з вкеліїними до них фотографіями гравців. Без наявності фотографій картка вважається не дійсною;

електронний варіант заявки, резюме команди та фото всіх заявлених гравців;

платіжне доручення з відміткою щодо перерахування заявочного членського внеску.

Дисциплінарні провини.
Провини, які спричинили видалення гравця з поля або інші порушення, допущені футболістами, розглядається КДК федерації футболу району на підставі Дисциплінарного  Кодексу. Розгляд протестів, винесення покарань є виключно справою КДК. Якщо  одна із сторін при розгляді виключних обставин не згодна з рішенням КДК, вона може звернутися в письмовій формі до виконкому ВРФФ. 
За участь в змаганнях дискваліфікованого, незаявленого чи не внесеного до протоколу гравця, команді зараховується поразка з результатом „0:3”. 
Футболіст, який отримав 3 попередження, пропускає одну гру (наступну). 
Гравець відбуває дисциплінарне покарання за команду, в якій отримав дискваліфікацію (в кожній лізі окремо, тобто: картки сумуються в кожній лізі)
Не дисциплінована поведінка гравців, або тренера керівника команди (апеляція до глядачів, симуляція пошкоджень, суперечка з суддями, нетовариське відношення тощо), яке викликає обурення глядачів, розглядається як вчинок, що спричиняє зрив змагань. Відповідальність за недисципліновану поведінку окремих футболістів покладається на всю команду.

ПРИМІТКА: Футболіст видалений з поля, не допускається на одну (чергову) гру чемпіонату, незалежно від подальшого рішення КДК федерації футболу району і не приймає участі в змаганнях до прийняття конкретного рішення. 
Дисциплінарна відповідальність гравця (попередження, видалення, дискваліфікація і т.д.) розповсюджується на всі турніри і всі ліги.

Суддівство.
Змагання обслуговуються суддями, кандидатури яких затверджено на засіданні виконкому за поданням голови суддівського комітету. 
Суддя, який видалив гравця з поля, повинен записати це в протокол. Протокол, разом із рапортом судді, повинен бути доставлений до Федерації на протязі 3-х днів після закінчення матчу 
Суддя відповідає за протокол зустрічі, який повинен бути доставлений до Федерації до 12-години першого вівторка після змагань. У прокол повинні бути дані про те, хто забив голи, хто з гравців отримав червоні та жовті картки з зазначенням причин покарання. Запис щодо видалення чи попереджених футболістів суддя проводить зразу після покарання. 
У випадку подання протесту на гру, суддя доставляє до районної федерації футболу пояснення щодо мотиву протесту, який записується в протоколі матчу. 
У випадку запізнення судді на гру (до 30 хв.), команди повинні чекати суддю. У разі неявки судді (або запізнення більше 30 хв., або травми судді тощо), за обопільною домовленістю між керівниками команд, гру має право судити інша особа. Вибір такої особи рекомендується робити за таким принципом (послідовністю): резервні чи бокові арбітри (якщо будуть); авторитетний фахівець футболу (якщо буде); член команди, яка є „гостем”; член команди, яка є „господарем”. У разі, коли матч з якихось причин проводиться на нейтральному полі, і немає розподілу команд на „гостей” і „господарів”, вибір судді проводиться жеребкуванням. 
Особа, яка буде виконувати обов’язки судді матчу, повинна оформити протокол гри та подати його до Федерації не пізніше 12-ї години першого вівторка після проведення гри. 
В разі обопільного бажання керівників команд щодо обслуговування матчу бригадою суддів, оплата бокових суддів проводиться за рахунок команд – учасниць матчу. Плата вноситься до початку матчу головному арбітру. 
При відсутності бокових арбітрів від федерації їх призначення відбувається за принципом: один - від „гостей”, один - від „господарів”. 
В разі виникнення форс-мажорних обставин, грубого порушення громадського порядку суддя (при відсутності інспектора) матчу може прийняти рішення про припинення матчу, про що детально повідомити до 12.00 наступного вівторка виконком ВРФФ.

Інспектування.
Інспектування матчів чемпіонату та розіграшу кубку Васильківського району по футболу здійснюють члени виконкому, представники команд та спортивні фахівці. 
Їх призначення проводиться перед кожним туром. 
Інспектор зобов’язаний перед початком матчу провести перевірку екіпіровки футболістів, футбольного поля та його готовність до початку матчу, включаючи розмітку поля, наявність сіток на воротах та кутових флагштоків, присутність лікаря та представника правоохоронних органів. Інспектор матчу може в будь-який момент за вимогою будь-якої команди або ж з власної ініціативи перевірити заявочні документи команд та відповідність заповнення протоколу матчу. 
Інспектор матчу контролює організацію та хід проведення матчу, дотримання вимог регламенту, забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу. По його закінченню виставляє оцінку судді, який обслуговував даний матч.

Порядок подання протесту.
Протести не приймаються до розгляду, якщо вони надійшли на призначення чи не призначення суддями штрафного, одинадцятиметрового удару; визначення місця порушення; визначення положення „поза грою”; забитого м’яча; на додання чи недодавання суддею часу проведення матчу. 
У решті випадків, керівник клубу, який подає протест, повинен негайно після закінчення гри попередити суддю та тренера команди суперника. зробити про  це запис у протоколі і не пізніше 12 години наступного вівторка подати до Федерації рапорт з докладним викладенням протесту. 
Той, хто подає протест повинен внести грошову заставу до Федерації для компенсації витрат щодо його розгляду. Сума застави складає 300,00 гривень. Без надання застави протест не приймається. 
У випадку задоволення протесту, на команду, яка признається винною, накладається грошовий штраф у розмірі визначеним Виконкомом, грошова застава того, хто подав протест, повертається. У випадку незадоволення застава не повертається. В разі невнесення грошового штрафу команда до подальшої участі в змаганнях не допускається. 
Претензії до складів команд, внесених до протоколу матчу, можуть бути пред’явлені представниками команд перед початком гри або під час заміни гравця. 
У виключних випадках протест може бути наданий до 12 год. наступного вівторка з документальними доказами факту порушення.

Місце змагань.
Матчі команд проводяться на полях, затверджених та прийнятих Комісією федерації для проведення чемпіонату району. 
До початку матчу головний арбітр повинен оглянути футбольне поле і оцінити його на предмет „придатне / не придатне” для проведення матчу. 
Зазначене формулювання – „придатний / не придатний стан футбольного поля” визначає тільки арбітр на підставі аналізу ситуації, враховуючи принципи: 
- команди грають в рівних умовах; 
- якщо на полі грати важко, це не означає, що на ньому неможливо проводити матч; 
- пріоритетним чинником є здоров`я футболістів. 
В разі визначення поля як не придатного, головний суддя зобов’язаний вказати конкретні причини, а саме: 
а. наявність розмітки; 
б. наявність флагштоків; 
в. наявність сіток; 
г. стан футбольного газону (трава пострижена не вище 10 см). 
Команда ”господар” повинна забезпечити лікаря з наявними медикаментами; чергування працівників міліції або дружинників, 3 м’ячі. 
Команда –„господар” поля повинна мати футболки двох різних кольорів. 
Пріоритет у виборі футболок належить команді, яка є „гостем”. У разі виникнення спірних питань, останнє слово належить головному судді матчу, який повинен слідкувати за виконанням положення Регламенту. 
Команди – учасниці на початок матчу повинні мати іменну заявку і фотоальбом.

Нагородження.
Команди-переможниці всіх ліг чемпіонату нагороджується Кубками та Дипломами, футболісти та тренери медалями та грамотами. 
Команди, які посіли друге місце, нагороджуються Кубками та Дипломами, гравці та тренери срібними медалями та грамотами. 
Команди, які посіли третє місце, нагороджується Кубками та Дипломами, тренери та гравці бронзовими медалями та грамотами. 
Нагородженню за результатами змагань підлягають футболісти, які зіграли за команду на протязі сезону не менше 50 % ігор.

Фінансові витрати.
Разом із заявочним документом команди – учасниці чемпіонату району подають копію платіжного доручення на перерахування заявочних членських внесків, на рахунок Васильківської районної федерації футболу в розмірі 4000,00 грн. (чотори тисячі грн.. 00 коп.) для всіх учасників змагань.

Р/р 26006701153559 КРД „Райффайзен Банк Аваль”, МФО 322904, код 25691229. 
Всі витрати, пов’язані з участю команд в чемпіонаті району несуть відряджуючі організації: проїзд в обидва кінці, харчування в день гри вдома та на виїзді. 
При неявці на гру з неповажної причини на команду накладають штрафні санкції в розмірі 500,00 грн. 
Команди, які не задовольнили накладених штрафних санкцій, Виконком до наступних ігор не допускає.

 

 

Додаток № 1

Дисциплінарний Кодекс ВРФФ

Виконком районної  федерації футболу____________2016 року ухвалив:


І.  У відношенні команд (футбольних клубів): 
1.  Попередження і суворе попередження: анулювання результатів матчу: вирішення (ухвала) про проведення матчу на нейтральному полі; зняття з змагань; 
2.  Фінансові санкції (грошовий штраф): 
- самовільне залишення поля, відмова від продовження гри; 
- неявка на гру ( неприбуття до місця змагань); 
- провокаційні дії гравця або команди в цілому, що викликали безладдя на стадіоні, на футбольному полі; 
- неетична, некоректна поведінка команди, або їх окремих гравців; 
- не забезпечення виконання умов та вимог проведення змагань відповідно Регламенту; 
- несвоєчасне пред’явлення заявочної документації; 
ІІ. У відношенні офіційних осіб (представників федерації, керівників та тренерів команд суддів – інспекторів): 
1. Попередження; сурове попередження; усунення (зняття від виконання офіційних функцій на визначну кількість ігор або на період часу) 
2. Фінансові санкції ( грошовий штраф): 
- грубий виказ на адресу федерації або її офіційних осіб; 
- неетична, некоректна поведінка, до під час та після гри, як гравців, болільників і представників команди; 
- неправильне оформлення документації з проведенні змагань (заявочні листи, дозаявки); 
- не підписані протоколи ігор; 
- не забезпечення вимог та Регламенту щодо проведення змагань. 
ІІІ. У відношенні стадіонів, на яких проводяться змагання з футболу. 
1. Попередження, сурове попередження: 
2. Дискваліфікація стадіону на певну кількість ігор або період часу: 
- незабезпечення порядку на стадіоні до, під час та після гри; 
- незабезпечення вимог та умов даного Регламенту, які пред’являються до стадіонів стосовно проведенню змагань: (наявність лікаря, співробітників міліції, дружинників. тощо) 
VІ. У відношенні футболістів. 
1. Сурове попередження. 
2. Дискваліфікація: 
а)попередження: за кожні три жовті картки – одна гра; 
б) видалення, грошовий штраф, встановлений Виконкомом федерації футболу: 
- за грубий прийом проти суперника з метою зриву гостроти атаки.

ПРИМІТКА: два попередження, одержані в одній грі, видаленні з поля в цій грі, вважати видаленим. В цьому випадку раніше одержані попередження не знімаються. 
- за демонстративну незгоду з рішенням судді – до 3-х ігор; 
- за умисний удар суперника ногою ( грубий напад стрибок двома ногами на суперника) та ін. – до 4-х ігор; 
- за образу, нецензурні слова та жести на адресу судді, суперників. Офіційних осіб, глядачів – до 5 ігор;

- за удар суперника, партнера після зупинки гри ( ногою, рукою),за плювання в суперника, суддю, офіційну особу – до 6 ігор. 
в) фінансові санкції (грошовий штраф) – накладається на гравця керівництвом команди ( клубу) по ухваленню колективу та Федерації.

Виконком районної федерації футболу.

 

Додаток № 2

Перелік
Штрафних санкцій, що застосовуються
контрольно-дисциплінарним комітетом ВРФФ

1. Стосовно команд: 
1.1   За самовільне залишення поля командою, відмова продовжувати гру - грошовий штраф100 грн. 
1.2   За неявку команди на гру – 500 грн. 
1.3   За провокаційні дії футболістів, команди чи офіційних осіб, що викликали безладдя на стадіоні, на футбольному полі або прилеглій території – 200 грн. 
1.4   За неетичну, некоректну, неспортивну поведінку футболістів, керівників команди, офіційних осіб до, підчас та після гри – 100 грн. 
1.5   За незабезпечення громадського порядку та безпеки на стадіоні або прилеглій до нього території до, підчас та після матчу - 200 грн. 
1.6   За внесення до протоколу незаявленого або дискваліфікованого футболіста – 50 грн. 
1.7   За проведення гри без належної спортивної боротьби з нехтування глядачів – 100 грн.

2.Стосовно офіційних осіб, керівників команди: 
2.1   За грубий випад або некоректні звинувачення на адресу ВРФФ їх офіційних представників – 100 грн. 
2.2   За неетичну, некоректну поведінку до, підчас і після гри -100 грн. 
2.3   За невиконання вимог Регламенту основного оформлення документації з проведенням змагань – 100 грн. 
2.4   За ухиляння від виконання рішень і постанов конференцій, Виконкому ВРФФ – 200 грн.

3.Стосовно футболістів: 
3.1   Згідно дисциплінарного кодексу ВРФФ відповідні санкції, що передбачені Регламентом: 
а) За вилучення гравця команди – 100 грн. 
3.2   Футболіст термін дискваліфікації якого закінчився, не може брати участь в наступних іграх до тих пір, поки на розрахунковий рахунок ВРФФ не надійдуть кошти за його дискваліфікацію. 
3.3   Дискваліфікація за інші провини: 
а) За погрозу помсти, спробу фізичного впливу на бригаду арбітрів, офіційних осіб. Термін дискваліфікації до 24 місяців. 
4.Стосовно арбітрів: 
а) Відлучення від обслуговування ігор на певний термін 
б) Відмова від послуг арбітра 
в) Грошовий штраф 
5.Вказані санкції застосовуються: 
а) За несвоєчасну відправку рапорту – 20 грн. 
б) За помилки при заповненні рапорту – 10 грн. 
в) За невнесення до рапорту попередження або вилучення – 20 грн. 
г) За фальсифікацію фактичних даних рапорту після його заповнення – 30 грн. 
д) За суттєві методичні помилки що вплинули на результат матчу – 40 грн. 
ПРИМІТКА: Рішення з питань, непередбачених даним додатком приймає КДК ВРФФ.

Виконком районної федерації футболу.

 

Додаток № 3

ПОЛОЖЕННЯ
про розіграш Кубка Васильківського району
по футболу 2016 р.

Мета проведення
Змагання проводяться з метою: 
- пропаганди та подальшого розвитку футболу у Васильківському районі; 
- підвищення рівня майстерності в футбольних командах; 
- виявлення переможця розіграшу Кубка Васильківського району. 
Учасники і умови проведення змагань
В кубкових змаганнях приймають участь всі бажаючі футбольні колективи, команди вищої, першої ліги – обов’язково. 
Сітка проведення змагань складається за результатами „сліпого” жеребкування на підставі поданих до виконкому заявок. Спочатку грають перша та друга ліги, а з 1/8 – вища ліга. 
В матчах, де зустрічаються команди різних ліг, господарем є команда нижча за рейтингом, якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господар матчу визначається жеребкуванням. 
На всіх етапах Кубка грається один матч. В разі нічийного рахунку за результатом основного часу, призначаються 11-метрові удари. 
Жовті та червоні картки, отримані футболістами у матчах Кубку та Першості, сумуються. 
Дата початку проведення Кубку визначається Виконкомом. 
Дата проведення фінального матчу – День Конституції України – 28.06.2016 р. 
Час і місце проведення визначає виконком ВРФФ.

Заявка
До участі в розіграші Кубку допускаються команди, які надали до виконкому єдину заявку встановленої форми до початку першого етапу. 
Командам другої ліги в розіграші Кубку дозволяється заявка легіонерів на загальних підставах - в кількості п’яти гравців. На протязі всього розіграшу перехід з команди в команду не дозволяється. 
Кожен гравець має право грати тільки за одну команду, незалежно від наявності фарм-клубу. 
Дозаявка гравців на протязі всього кубкового турніру не дозволяється, окрім воротаря.

Нагородження
Команда, що перемогла у фінальному матчі, нагороджується Кубком та дипломом ВРФФ. 
Команда-фіналіст нагороджується дипломом ВРФФ. 
Арбітри та інспектор фінального матчу нагороджуються дипломами ВРФФ.

Виконком районної федерації футболу.

 

Додаток № 4

Положення
про розіграш Суперкубка Васильківського району по футболу
сезону 2016 року.

1. Суперкубок Васильківського району розігрується між чемпіоном та володарем (фіналістом) Кубка Васильківського району. 
2. Участь у матчі за Суперкубок обов’язкова для чемпіона та володаря (фіналіста) Кубка Васильківського району. 
3. В матчі за Суперкубок можуть брати участь гравці команди, які заявлені в чемпіонаті та у фіналі Кубка. 
4. Дату, місце та час проведення матчу затверджує виконком ВРФФ. 
5. Команда-господар поля визначається за допомогою жеребу.
6. Арбітрів та інспектора на матч призначає виконком ВРФФ. 
7. Футболісти, які не відбули терміну покарання від участі в попередніх змаганнях, до матчу за Суперкубок не допускаються. 
8. Якщо основний час матчу закінчився внічию, володар Суперкубка визначається в серії 11-метрових ударів. 
9. Команда, яка перемогла у матчі за Суперкубок нагороджується перехідним кубком та дипломом ВРФФ. 
10. Команда-учасниця матчу за Суперкубок Васильківського району нагороджується дипломом ВРФФ. 
11. Арбітри та інспектор матчу нагороджуються дипломами ВРФФ. 
12. Ситуації, не передбачені цим Положенням, регулюються Регламентом районного чемпіонату.

Виконком районної федерації футболу.

 

Додаток № 5

 

В розділі «Порядок оформлення команд-учасників» Регламенту чемпіонату Васильківського району з футболу, абзац №1, прийняти в наступній редакції:

«Статус «гравець обласної команди» не розповсюджується на тих гравців, які на протязі останніх п'яти років виступали в чемпіонаті Васильківського району з футболу».

Виконком Васильківської районної федерації футболу.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Відео

ФУТБОЛЬНИЙ МАГАЗИН

Результати матчів Першості

Результати Чемпіонату

ТегиВідеоархів

Посетители

Сейчас 753 гостей онлайн

АвторизацияDesigned by Business wordpress themes and freepoker.